ЦСКА-София загуби с 0:3 гостуването си на Йънг Бойс и намали шансовете си за продължаване към елиминациите в Лига Европа. Това беше второ поражение от три мача в груповата фаза на Лига Европа.

ЦСКА-София допусна гол още във втората минута, когато след грешка в защитата топката достигна до Мамбимби, който копна топката пред Бусато и реализира. В 18-та минута Нсаме подаде към Сюлеймани, който преодоля Матей и вкара за 2:0. В 32-та минута Фаснахт центрира към Мамбимби, който засече с глава и реализира.

През втората част ЦСКА можеше и да намали, но Али Соу уцели греда. Тимът пропусна и още няколко шанса за по-почетна загуба.

Така ЦСКА има две поражение и едно равенство след първите си три мача в групата си. Лидер в групата е Рома със 7 точки, Йънг Бойс и Клуж са с по 4 точки, а ЦСКА е последен с една точка.