ЦСКА не успя да победи и във втория мач срещу украинския Зоря Луганск. В четвъртата си среща от групите на Лигата на конференциите "армейците" отново загубиха с 0:2, с което загубиха всякакви шансове за класиране на елиминациите в турнира.

Двубоят се игра в Запорожие, където домакинства Зоря Луганск.

Жорди Кайседо в 13-та минута стреля, но ударът му беше доста слаб и уловен от вратаря на домакините.

В 20-та минута Вилдсхут стреля право във вратаря на домакините, който успя да улови.

В 23-та минута Фаворов стреля опасно, но Бусато откри.

В 62-та минута треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов получи жълт картон заради реплика.

В 66-та минута гол на ЦСКА беше отменен заради засада.

Последва и удар на Йомов, който не намери очертанията на вратата.

В 84-та минута пред Баи се отрази хубава възможност, но той прати топката покрай вратата.

В 87-та минута след грешка на Томас Лам Захеди успя да отнеме топката навлезе в пеналта и откри резултата.

В последните секунди Зоря стигна и до втори гол. След бърза контра Захеди пусна към Саядманеш, който оформи крайното 2:0.

С това равенство ЦСКА се сбогува с шансовете си за едно от двете места в групата. Тимът е с една точка на последното четвърто място в групата, а Зоря е трети с шест точки. На второто място е Рома с 6, а БодьоГлимт е лидер със 7 точки.