ЦСКА и Лудогорец завършиха 1:1 на Армията в интересен мач с много положения, три греди за домакините и отменен гол за гостите. Мачът бе официален повторен дебют на треньора Стамен Белчев начело на червените. Още в 6-ата минута Евандро центрира отляво към Али Соу, таранът изпревари Григоре и стреля с глава, изпращайки топката в лявата греда. В 14-ата минута реферите отмениха редовен гол на разградчани. Те разиграха добре отдясно, Каули нахлу в наказателното поле и подаде към непокрития Чибота, който реализира на празна врата. Попадението обаче бе отменено заради несъществуваща засада, тъй като Занев бе покрил фланговия играч на орлите.

В 57-ата минута Тиаго шутира от 25 метра, а ударът му намери напречната греда. По-добрата игра на домакините даде резултат в 62-ата минута. Тогава Тиаго изведе Али Соу в наказателното поле, таранът стреля мощно под ъгъл, но право във Владо Стоянов. Вратарят на орлите допусна груба грешка и позволи топката някак да мине през него и да влети в мрежата му. В 71-ата минута резервата Дан Битон изравни с перфектно изпълнен пряк свободен удар в горния десен ъгъл на Бусато. Малко след това Али Соу отново тресна гредата с удар от малък ъгъл.