ЦСКА и Левски завършиха сътвориха голеада без победител и завършиха 3:3 във Вечното дерби на родния футбол. Около 12 000 зрители на стадион "Васил Левски" видяха атрактивен мач с 6 гола, но футболът не бе от много високо качество и бе съпътстван от доста технически брак. В поредно издание на дербито желанието на двата отбора бе повече от възможностите, а сините пропиляха победата, след като допуснаха изравняване 3 минути преди края. Нападателят на ЦСКА Али Соу вкара първия си гол от декември насам.

ЦСКА поведе в 15-ата минута. Кери центрира отдясно и Каргас си вкара автогол, след като отклони топката в собствената си врата. 5 минути по-късно Кери тресна гредата с шут от 15 метра, а в 31-та минута същото стори и Гълъбов. Буквално при следващата атака Бусато и Занев сбъркаха и подариха дузпа на Левски. Те не се разбраха, Станислав Иванов стигна до топката, чукна я и бе съборен от вратаря. Горанов бе точен от бялата точка и изравни. В самия край на първото полувреме Кали Тиам направи обрата пълен. Алар центрира отдясно от пряк свободен удар, Ейолфсон отклони с глава и връхлитащият Тиам заби топката в мрежата, също с глава.

След почивката ЦСКА натисна и в 58-та минута изравни от спорна дузпа, отсъдена след съприкосновение между Ейолфсон и Малинов. Кери бе точен от бялата точка. Само 4 минути по-късно обаче сините отново излязоха напред. Станислав Иванов проби отдясно и центрира отлично към далечната греда, където Славчев с глава засече в мрежата отблизо. Левски пък можеше да вкара 4-ти гол, но в 71-та минута Райнов с глава стреля право във вратаря. В 87-та минута Пинто центрира отдясно и Али Соу изравни, като се разписа отново с глава. В добавеното време червените можеха да стигнат и до пълния успех, но непокритият Ахмедов не можа да засече отблизо центриране на Джеси отляво.