ЦСКА победи у дома с 3:1 Черно море и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България.

Домакините откриха в 9-та минута, след като вратарят на Черно море беше пресиран от Бисмарк Чарлс, който успя да отнеме топката и реализира в опразнената врата.

В 38-там минута ЦСКА получи дузпа, след като Даниел Младенов фаулира в наказателното поле Бисмарт Чарлс. Дузпата беше реализирана от Георги Йомов.

В 49-та минута Брадли Мазику центрира към Георги Йомов, който реализира за 3:0.

В 62-та минута след центриране на Родриго от фаул капитанът на гостите Даниел Димов успя да вкара почетния гол за Черно море за 3:1.

Арда също продължава напред в турнира. Тимът на Николай Киров победи с 1:0 Етър като гост.

Единственото попадение реализира Иван Тилев в 33-та минута.

Вчера на четвъртфиналите се класира и носителят на трофея Локомотив, който победи трудно с 2:1 у дома тимът от Трета лига - Беласица.

Утре турнирът осминафиналите продължават с още три мача - Ботев - ЦСКА 1948, Царско село - Лудогорец и Левски - Берое.

Жребият за четвъртфиналите ще се тегли в четвъртък.