Легендата на българския футбол Христо Стоичков показа, че не е забравил как се печелят купи и се вкарват голове. Камата се разписа във вратата на Германия по време на звезден турнир в Москва. Христо бе част от отбор на легендите, който финишира на трета позиция и заслужи трофей, пише sportal.bg.

В двубоя за третото място българинът и колегите му удариха Германия с 10:7, като голмайсторът на Мондиал'94 се разписа от дузпа. Така Ицо продължи традицията да не се плаши от германците - в кариерата си той има цели 5 попадения във вратата на Бундестима - 1 в демонстративен мач в Мюнхен през 1991 година, 1 в незабравимия четвъртфинал в САЩ'94 и 3 в квалификациите за Евро'96. Междувременно на финала легендите на Русия надвиха тези на Португалия с 8:4 и спечелиха състезанието.