Спартак загуби от ФК Карнобат с 1:0 в мач от 22-ри кръг на Югоизточнa Трета лига. Двубоят започна с 40 минути закъснение, след като автобусът на Спартак получи повреда и се наложи да бъде изпратен друг.

В 12-тата минута Спартак можеше да открие резултата, след като Кирил Георгиев центрира от фаул, но удар на Цецо Главчев от границата на наказателното поле премина над вратата на Колев.

В 15-тата минута отново Кирил Георгиев намери отлично Ерай Карадайъ, който от малкото наказателно поле с глава изпрати топката в аут. В 22-рата минута нападателят Ерай Карадайъ бе изправен очи в очи с вратаря на Карнобат, но ударът му отново не бе точен. В 26-тата минута Кирил Георгиев стреля от фаул, топката се отби в стената и попадна в краката на Ерай Карадайъ, който я вкара във вратата на Колев, но голът му бе отменен, заради съмнителна засада.

В 30-тата минута след няколко карамбола Спартак получи гол при една от малкото атаки на домакините.

В 40-тата минута гладиаторите получиха възможност да изпълнят дузпа. Вратарят Колев обаче спаси удара на Кирил Георгиев, а при добавката защитник изби топката от голлинията.

През второто полувреме старши-треньорът Иван Петров засили атаката на Спартак като пусна в игра Любо Цеков, Кристиян Кодуков и Георги Георгиев. Гладиаторите продължиха да атакуват като първо Любо Цеков с глава стреля отлично, но топката премина на сантиметри от страничната врата на Колев.

След 60-тата минута домакините накъсаха играха, и започнаха да лежат по терена, като игровите минути бяха много малко.

До края на срещата Георги Георгиев и Любо Цеков можеха да изравнят резултата на няколко пъти, но Колев запази мрежата си суха.

Така след 22 кръга Спартак събра 23 точки в актива си, а в следващия кръг на ст. "Тодор Диев" гладиаторите приемат тима на Родопа Смолян.

Карнобат: Пламен Колев, Валентин Иванов, Антон Атанасов, Димитър Петров, Георги Тузаков, Стоян Калпаклиев, Трендафил Момчилов, Стоян Калев, Даниел Стаматов, Георги Калоянов, Ненко Петров

Спартак: Петър Начев, Мариян Кусев, Веселин Минев, Йордан Минев, Цветан Вълчинов, Христос Доков, Кръстьо Милев, Цецо Главчев, Мартин Симеонов, Кирил Георгиев, Ерай Карадайъ (Любо Цеков, Георги Георгиев, Кристиян Кодуков)