Спартак постигна 27-мата си победа след като победи с 10:1 тима на Спартак Болярци в мач от 28 кръг на А- Регионална група, като има един мач по- малко, който е отложен с Вихър Войсил.

Изненадващо гостите стигнаха първи до положение, в мач игран вчера сутринта на стадион "Пловдив".В 5' те получиха право да изпълнят пряк свободен удар на границата на наказателното поле, но ударът на играч на гостите срещна стената. От тук до края на мача на терена имаше само един отбор, а освен че "гладиаторите" вкараха 10 гола, можеха да вкарат още 10.

В 11' Кирил Георгиев със самостоятелна атака премина през трима играчи на гостите и с удар на границата на наказателното поле порази вратата на гостите.

Само три минути по- късно Валентин Сливов направи резултата 2:0.

В 21' разконцентриране на защитата на Спартак доведе до гол за гостите, вкаран от Божидар Колев.

В 33' Тодор Тимонов направи резултата 3:1, а до края на полувремето с два гола на Димитър Юруков резултатът набъбна до 5:1.

Второто полувреме Спартак не пожали гостите и още в 47' Георги Лазаров направи резултата 6:1.

В 62' Тодор Тимонов вкара 7-мото попадение за "гладиаторите", а в 67' Лазаров направи резултата 8:1.

Кирил Георгиев вкара второто си попадение в мача за 9:1, а в 80' Тодор Тимонов със страхотен прехвърлящ удар вкара своя хеттрик и оформи крайното 10:1.

Така след 27 изиграни мача Спартак има вече 81 точки и голова разлика 132:8.

В следващия кръг, предпоследен, на 21.05 от 18:00ч. Спартак гостува на Металик Сопот.

Състав: Д. Георгиев, А. Стойчев ( В. Стойчев ), Х. Доков ( Ц. Вълчинов ), К. Милев, Г. Йотовски, К. Георгиев, Т. Тимонов, В. Сливов ( А. Шиков ), Д. Юруков ( Г. Лазаров ), А. Маргаритов, Л. Цеков ( Д. Милчев )