Ювентус разгроми Торино с 4:1 в градското дерби от Серия А на "Алианц Стейдиъм". Кристиано Роналдо се отпуши и вкара третия гол за своите след почивката, като това бе първото му попадение от пряк свободен удар, откакто дойде в Торино от Реал. Пауло Дибала откри още в -тата минута за Ювентус, а Хуан Куадрадо удвои в 29-ата след асистенция на Роналдо, който се разписа в 61-та.

Междувременно Белоти намали от дузпа за Торино в края на първото полувреме, а Кофи Джиджи с автогол фиксира крайното 4:1 в 87-та. Това бе 648-и мач за вратаря на Ювентус Джанлуиджи Буфон в италианския елит, с което той изпревари легендата на Милан Паоло Малдини във вечната ранглиста. Това бе седма поредна победа на Юве в шампионата, която ги отдалечи на 7 точки аванс пред преследвачите на върха на класирането.