Аталанта и Манчестър Юнайтед направиха зрелищно 2:2 в Бергамо в четвърта среща от груповата фаза на Шампионската лига. В 12-та минута Иличич откри, а Роналдо в добавеното време на първата част изравни.

През второто полувреме Запата в 56-та минута отново изведе домакините напред, но Роналдо спаси Юнайтед с гол в последните секунди за крайното 2:2.

Барселона записа много важен успех с 1:0 като гост на Динамо Киев. Каталунците записаха първа победа в Шампионската лига през този сезон и поне за момента останаха в играта за класиране на елиминациите. Ансу Фати вкара единствения гол в 70-та минута.

Челси победи минимално Мальо с гол на Зиеш в 56-та минута.

В другия мач от групата Ювентус се справи с 4:2 у дома със Зенит. Дибала откри в 11-та минута, а Бонучи се отбеляза автогол в 26-та минута. Дибала в 58-та минута вкара за 2:1, а Киеза в 74-та минута вкара и трети гол за домакините. В 82-та минута Мората направи 4:1, а крайния резултат оформи Азмун в последните секунди.