Реал Мадрид записа първа победа в Шампионската лига през този сезон и победи с 3:2 Интер. Бензема и Рамос дадоха два гола аванс на мадричани до почивката. Интер обаче успя да изравни през втората част с попадения на Лаутаро Мартинес и Иван Перишич. В 80-та минута Родриго донесе трите точки за Реал, които бяха много важни, след като тимът имаше само точка сле дпървите два мача в групата.

Ливърпул записа разгром с 5:0 над Аталанта в Бергамо. Носителят на трофея от 2019-та година спечели след хеттрик на Жота и по един гол на Мане и Сала.

Атлетико Мадрид направи грешна стъпка и завърши 1:1 при гостуването си на Локомотив в Москва. Хименес откри, а Миранчук от дузпа изравни.

Байерн Мюнхен победи с 6:2 РБ Залцбург. Бериша откри за австрийците, а след гол от дузпа на Левандовски и автогол на Кристенсен Байерн стигна до обрат. Домакините обаче изравниха с гол на Окугава. С попадения на Боатенг, Сане, Левандовски и Ернандес немският колос оформи крайния резултат.

Другите резултати от днес: Шахтьор Донецк - Борусия Мьонхенгладбах 0:6, Порто - Марсилия 3:0, Манчестър Сити - Олимпиакос 3:0, Мидтиланд - Аякс 1:2,