Ботев отново беше наказан от Дисциплинарната комисия към БФС. Тимът е наказан с 2000 лева за навлизане на публика извън игрово време.
За навлизане на публика извън игрово време, на основание чл. 37,ал.1, т.1, б. В, предложение 1 във връзка с чл. 6, ал.7 и 8 от ДП /2021/2022/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 2000 лева.
Играчът на Локомотив Йосип Томашевич няма да играе първите два мача от следващия сезон. Той е наказан за две срещи и глобен с 200 лева.
Царско село получи санкция от 12 000 лева за нахлуването на собственика Стойне Манолов в края на двубоя срещу Локомотив София. Отборът обаче ще бъде закрит от следващия сезон.
Още от категорията
Виж всички
Челси изпреварва Интер за млад талант
Левски представи испанец
Левски официално обяви смяната на собствеността
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?