Наполи победи с 4:0 в среща от Серия "А", това беше и първият домакински мач на неаполитанци в Серия А след смъртта на легендата Диего Марадона. Наполи вече изигра един мач след кончината на легендата в четвъртък, но в Лига Европа.

Тимът беше със специални екипи в чест на Марадона. Двубоят беше исторически, защото за стадионът Сан Паоло за последно носи това име. От сега нататък съоръжението ще се казва Стадио Диего Армандо Марадона. Въпреки липсата на фенове на стадиона бяха разположени много плакати в чест на аржентинската легенда.

Наполи победи с голове на Лоренцо Инсиние в 31-та минута, Фабиан Руис в 64-та минута, Дрис Мертенс в 81-та и Матео Политано в 86-та минути.

С успеха Наполи събра 17 точки и вече е пети в класирането. Със същия актив е Рома, но тимът е шести, зарази по-лошите си покатазетил.