Мъжкият национален отбор по футбол продължава със слабата си форма. Националите записаха шести пореден мач без победа и четвърта поредна загуба при домакинството си на Уелс с 0:1 в четвъртата си среща от турнира Лигата на нациите.

"Лъвовете" не успяха да отправят нито един точен удар към вратата на гостите.

В 85-та минута се стигна до единственото попадение Неко Уилямс центрира към Джонатън Уилямс, който реализира единственото попадение.

Така националите загубиха всякакви шансове в групата си, в която са на последно място с една точка. Ирландия е на третото място с две точки, втора е Финландия с 9, а лидер е Уелс с 10.

България: Николай Михайлов, Сисиньо, Георги Терзиев, Кристиан Димитров, Антон Недялков, Янис Карабельов, Кристиян Малинов (Александър Цветков 46 мин.), Кирил Десподов (Бирсент Карагарен 84 мин.), Тодор Неделев, Георги Йомов, Божидар Краев (Исмаил Иса 75 мин.)

Уелс: Уейн Хенеси (Адам Дейвис 78 мин.), Бен Дейвис, Итън Ампаду, Джо Родон, Крис Мефъм, Неко Уилямс, Хари Уилсън (Джонатан Уилсън 70 мин.), Матю Смит (Дилън Левит 71 мин.), Рис Норингтън-Дейвис, Даниел Джеймс (Раби Матондо 55 мин.), Тайлър Робъртс