Локомотив завърши 1:1 в контрола на Славия в София. Тимът беше без националите Димитър Илиев, Петър Витанов, Момчил Цветанов и Бирсент Карагарен. За Локомотив започна Икечи Езе, който е брат на бившия играч на тима Стивън Езе, Икечи Езе ще изкара пробен период в клуба.

След нулево първо полувреме, в което най-чистото голово положение беше греда на Славия чрез Узунов, Локомотив откри резултата в 64-та минута, след като Георги Минчев изведе Александър Иванов, който е син на спортния директор на тима Георги Иванов и той реализира.

В 84-та минута Филип Ангелов успя да изравни резултата след удар от дистанция.

Заради световните квалификации и предстоящите избори следващия мач на Локомотив в първенството ще бъде на 8 април - домакинство на Царско село.

Локомотив: Илко Пиргов, Диниш Алмейда, Дейвид Малембана, Видол Сейменски, Александър Колев, Икечи Езе, Николай Николаев, Конър Руан, Паоло Уртадо, Александър Иванов, Георги Минчев (Кристиан Томов, Ивайло Василев, Иван Михайлов, Петър Петров, Кристиан Гомис, Сашо Лебанов, Мартин Гарабедян, Божидар Зелямов, Даниел Иванов)