Тимът на Локомотив Пловдив ще се изправи срещу Ботев в първи кръг от областния етап на Държавния шампионат за ветерани. Така отреди жребият, който бе изтеглен в Зоналния съвет на БФС - Пловдив. Мачът ще се играе на 27 септември от 17:00 ч. на Лаута.
Припомняме, че „черно-белите“ са областни шампиони за 2016 и 2017 година.
Треньорът на ветераните и легенда на Локомотив Пловдив Ганчо Пеев вече събира отбора. За сега присъствие са потвърдили вратарят Стоян Колев, Здравко Лазаров - Електричката и Георги Мечеджиев.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
484
Франция с нова победа, Мбапе подгони Меси
23.06.26 08:10
746
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
270
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1664