Локо и Ботев отнесоха глоби от Дициплинарната комисия към БФС след дербито във вторник на Лаута, завършило 2:0 за жълто-черните. И двата отбора са санкционирани с една и съща сума – общо по 5300 лева, за хвърляне на факли, бомбички и нецензурни скандирания.
Двама футболисти на Локо са със спрени права за 1 среща – Игор Банович и Стивън Езе.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Стават ясни поне 6 участника в елиминациите на Мондиал 2026
24.06.26 10:10
182
Англия не успя да пречупи Гана
24.06.26 01:00
993