Левски подписа договор с нападателя Уелтън Фелипе Парагуа де Мело. Контрактът с атакуващия футболист е за срок от 3 години.
Той идва от бразилския Ботафого-ПБ, като през последния сезон има записани 21 мача, 5 гола и една асистенция. Уелтън стартира кариерата си в Маринга, а след това преминава и през Пирачичаба.
Нападателят става втория играч, който идва в Левски от Ботафого-ПБ, след левия бек Вендерсон де Фрейташ Соареш - Цунами.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия не успя да пречупи Гана
24.06.26 01:00
666
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
704