Халфът на Ботев Димитър Тонев, капитанът на Локомотив Димитър Илиев и играчите на Марица Йордан Пейчинов и Янко Ангелов са наказани от Дисциплинарната комисия към БФС заради натрупани жълти картони.
Тонев и Илиев са глобени с по 250 лева, а Пейчинов и Ангелов с по 75 лева.
Тонев ще пропусне гостуването на ЦСКА на 19 май, Илиев ще е аут за двубоя с Берое на 13 май в Стара Загора, а Пейчинов и Ангелов няма да играят за Марица на 14 май при домакинството на Созопол.
Още от категорията
Виж всички
Челси изпреварва Интер за млад талант
Левски представи испанец
Левски официално обяви смяната на собствеността
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?