Хебър загуби четвъртия си мач в групите на Шампионската лига и сведе до минимум шансовете си да продължи към елиминациите. Тимът загуби домакинството си в Пазарджик на полския шампион Ястрежебски Венгел с 1:3 гейма.

Българите стартираха ударно и поведоха след 28:26, но след допуснаха обрат след 25:23, 25:19, 25:16.

За Хебър Якопо Масари стана най-резултатен с 11 точки, а Дейвид Кръстев и Теодор Тодоров завършиха с по 10. Томас Форнал с 18 точки стана най-резултатен за поляците.

Хебър е на последното място с 2 точки, но тимът ще има още два мача на 16 и 17 февруари - домакинства на белгийския Кнак Рьозеларе.

Лидер е Ястрежебски, който спечели групата и е с 12 точки, Фридрихсхафен е 6 точки, а Кнак Рьозеларе е с 6 точки.