Хърватия разплака Испания с 3:2 в луд мач от Група “4” на Първа дивизия на Лигата на нациите.  Така световните вицешампиони взеха частичен реванш за загубата си в първата среща на иберийска земя с унизителното 6:0. Първото полувреме в Загреб бе скучно, но през втората част двата отбора изригнаха и вкараха общо 5 попадения. Домакините два пъти повеждаха, но испанците изравняваха, за да дойде победния гол в 93-та минута. Андрей Крамарич и Тин Йедвай на два пъти бяха точни за домакините, докато за гостите се разписаха Дани Себайос и Серхио Рамос от дузпа. С второто си попадение в мача Йедвай донесе победата на хърватите и още повече завърза положението в групата.

От надпреварата остана само един мач, който ще определи победителя и изпадащия в по-долното ниво отбор. След три дни Англия приема Хърватия. Победителят в двубоя ще спечели и групата, а загубилият ще изпадне. При равенство пък Испания ще триумфира.