Пловдивският ФК ЕНКО спечели футболния турнир в регион Пловдив в зала Оптимум, организиран от БФС, в който участваха още Фк Пълдин и Фк Златоград.  Трябваше да играе и отборът на ФК Лъвчетата (Неделино) да той не успа да пристигне поради лошото време.

В първият мач ЕНКО победи с 1:0 Пълдин, двубоя се игра през цялото време под диктовката на момичетата от ЕНКО, които изпуснаха много положения за гол. Първото полувреме завърши 0:0, през второто полувреме след силния натиск на ЕНКО се стигна до автогол на Пълдин, който донесе победата за ЕНКО. В другия мач ЕНКО победи Златоград с 11:0, като в този турнир момичета на треньорката Теодора Славчева показаха как се работи в една от най-добрите школи в женския футбол. Тякя с добрата си игра най-малките пантери заслужиха първото място в турнира.