Старши треньорът на Левски Сланиша Стоянович побеснял след загубата от Черно море с 1:0 в последния шампионатен кръг на Първа лига миналия уикенд. Тя бе втора от варненци след отпадането за Купата след дузпи няколко дни по-рано. В продължение на цял час специалистът чел конско на играчите и не им спестил нищо, а хора от щаба на сините заявили, че не били виждали толкова ядосан треньор на Герена – дори чужденец.

Няма как да се получат нещата, ако играете без сърце и мъжество. Футбол не става да се играе само на "Герена". Трябва да играете и далеч оттук, казал Стоянович. Не може два мача да играете добре, а след това далеч от София да играете слабо. Няма как да проспивате едно полувреме, а след това да искаме да ставаме шампиони. Аз съм дошъл тук, за да стана шампион. Когато дойдох всеки ми казваше - няма как да си по-напред от трето място. Аз обаче искам и вярвам, че можем. Ама шампион се става, като играеш от първата до последната минута с раздаване и стопроцентова концентрация, ама не в два-три мача, а във всичките двубои. Тук често се сменят треньорите, но явно не само те са проблем. Няма драма и аз и колегите ми да си тръгнем след полусезона, ако ние сме проблемът. Бъдете мъже, стиснете зъби и го покажете на терена във всеки един момент. Има ситуации, които вие сами на терена трябва да си спечелите мача, ама трябва да го искате, за да се случи, крещял Стоянович.