Двойно шоу ще има на финала на Мондиал 2026. За първи път в историята това ще се случи, а на полувремето по американски тертип ще има грандиозно Half Time Show. 

По традицията във футбола едва за втори път ще има Half Time Show, а обикновено се прави голяма закриваща церемония, която е преди самия мач.

През миналата година за първи път имаше Half Time Show за финала на Световното клубно първенство.

Много от феновете бяха против подобно нещо най-вече, защото се очакваше паузата да е близо половин час.

Все пак от ФИФА обявиха, че паузата ще е не повече от 17 минути, а самото шоу се очаква да е около 11 минути. 

Сред изпълнителите, които ще вземат участие в шоуто са Мадона, Шакира, Джъстин Бийбър и корейската група BTS.

Музикалната програма е подготвена с участието на фронтмена на Coldplay Крис Мартин. 

На закриващата церемония преди мача ще пеят Роби Уилямс и Дженифър Хъдсън. Ролите в церемонията ще имат и Том Круз и Никол Шерцингер.