Безмилостният пловдивски тим на  ЕНКО продължава победната си серия, след като победи с 2:0 коравия отбор на Спортика Благоевград в поредния кръг на женския футболен шампионат на стадион Пловдив.

Двубоя започна равностойно, като положения имаше и пред двете врати. В 25-та минута Цветана Манчева даде преднина на ЕНКО, след като засече топката в мрежата след едно центриране.

През второто полувреме Спортика даде всичко от себе си да обърне развоя на мача В 50-та минута нападателка на гостенките излезе сама срещу националната вратарка Роксана Шахънска която спаси сигурен гол за своя отбор. Момичетата на Илия Кунов вкараха още едно попадение, дело на Цветана Манчева която уби всякакви надежди на гостите. До края капитанката Леонора Желева и Лилия Бирова можеха да вкарат и трети гол, но не им достигна шанс.