България U21 не успя да победи у дома Молдова. Двубоят на стадион "Славия" в София завърши 0:0.

Националите имаха повече положения, но така и не стигнаха до попадение.

В 15-та минута Силвестър Джаспър центрира от корнер, а Мартин Минчев отклони към Симено Петров, но той отблизо не успя да преодолее вратаря на молдовците, който изби от голлинията.

В 43-та минута Динис Йесеану беше изгонен за втори жълт картон.

В 59-та минута гол на националите беше отменен, след като Станислав Шопов центрира, а Мартин Минчев отбеляза отблизо, но той беше в засада и голът беше отменен.

С равенството България е на петото място със седем точки. Молдова е на третото място с осем точки, а Уелс е на четвърта позиция със седем. Недостижими за младежите са Нидерландия и Швейцария, които са с по 13 точки.

Следващият мач на националите е на 25 март - домакинство на Нидерландия.

България: 12. Дамян Христов, 3. Йоан Стоянов, 18. Атанас Чернев, 20. Симеон Петров, 2. Виктор Попов, 8. Илия Груев, 6. Валентин Антов, 7. Станислав Шопов, 14. Велислав Василев, 11. Мартин Минчев, 17. Силвестър Джаспър