Николай Йорданов ще бъде главен съдия на първия полуфинал в турнира за Купата на България между Ботев и ЦСКА-София. Двубоят е в сряда от 19:00 ч. на "Футболен комплекс Ботев 1912".
Помощници на Йорданов ще са Веселин Мишев и Драгомир Милев. За четвърти съдия е назначен Владимир Вълков, а съдийски наблюдател ще е Ичко Лозев. Вчера канарчетата проведоха възстановително занимание, а днес и утре ще тренират едноразово.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев обяви часа на първата контрола
19.06.26 14:50
381
Никола Илиев преподписа с Ботев
18.06.26 17:30
303
Ботев обяви трети нов
17.06.26 20:15
1201