Ботев загуби като гост на Славия с 1:0 и отпадна в полуфиналите на турнира за Купата на България. Жълто-черните обаче с пълно право могат да претендират, че са били ощетени. При отменения гол на Стивън Петков засада няма, макар че моментът наистина е много труден за преценка. Дузпата срещу Жоао Паоло обаче е нарисувана. Положението е сходно с дузпата, от която Славия откри резултата. Вижте в прикачените видеа:
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев взе централен защитник от Уганда
22.06.26 17:25
326
Ботев обяви часа на първата контрола
19.06.26 14:50
407