На вратите на новия стадион "Христо Ботев" вече бяха поставени и "жълто-черни" мрежи.
Днес беше разчертан терена, беше пробвана системата ВАР.
На стадиона на централната трибуна вече грейна и лика на друга легенда на Ботев - Петър Зехтински - Зико. Вчера беше поставен и лика на Динко Дерменджиев - Чико.
Правеха се проби на озвучаването и осветлението.
Първият мач на Колежа след почти 10 години е на 29 април от 20:00ч. срещу Левски.




Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Генчев: Лидерските качества на Георги Миланов са много важни
28.06.26 10:25
341
Ботев победи косовари в третата си контрола, Миланов с дебют
27.06.26 22:01
612