За пръв път беше изпробвано осветлението на стадион “Христо Ботев”.
Това стана точно в 19:12ч. а този момент беше съпроводен със заря, която феновете пуснаха от Северната трибуна.
Припомняме, че Ботев се готви да открие Колежа на 29 или 30 април в дербито срещу Левски.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
480
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
237
Ботев трансферира вратар в Белгия
24.06.26 11:10
291