Двама футболисти на Ботев получиха повиквателна за лагер-сбор на младежкия национален отбор на България до 21 години. Това са полузащитникът Серкан Юсеин и нападателят Антонио Вутов. По време на лагера "лъвовете" ще изиграят две европейски квалификации.
В първата "трикольорите" гостуват на Словения на 12-ти октомври, а четири дни по-късно предстои визита и на Люксембург. Селекционер на младежкия национален отбор на България е Антони Здравков.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
430
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
226
Ботев трансферира вратар в Белгия
24.06.26 11:10
284