Отборът на Ботев (Пловдив) се събра на възстановително занимание по-малко от 24 часа след победата над ЦСКА-София. "Жълто-черните" проведоха тренировка в сутрешните часове на вторник, след което имаха процедури в СПА-комплекса на базата.
До мача с Левски пловдивчани ще тренират по веднъж на ден. Двубоят със "сините" е в събота от 20:00 ч. на "Футболен комплекс Ботев 1912".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев обяви часа на първата контрола
19.06.26 14:50
381
Никола Илиев преподписа с Ботев
18.06.26 17:30
303
Ботев обяви трети нов
17.06.26 20:15
1201