ПП ГЕРБ внесе в Софийски градски съд искова молба за 100 000 лв. срещу Бойко Рашков във връзка с изявленията му за парите от магистрала „Хемус“. това съобщи Нова, позовавайки се на свои източници.
Делото е образувано и разпределено на съдия докладчик.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
„Маркет Линкс": Недоверието в правителството се увеличава
26.06.26 09:12
937
Пеевски намира за фалшиви новините за разпад в партията му
25.06.26 12:12
785