Откриха ключ за автомобил от марката Опел след мисия „Лаута” 4. Най-вероятно някой от участниците е изпуснал ключа за автомобила си по време на акцията, сигнализира читател на TrafficNews.
В момента ключът се намира в кметството на район „Тракия”, като собственикът може да потърси своята загубена вещ там.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Строеж или частен паркинг? Жители сигнализират за самоволно блокиране на паркоместа в Пловдив
24.06.26 07:30
894
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
3026
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
4009