Заместниците на областния управител на Пловдив Нурджан Караджова и Атанас Ташков са освободени от постовете си, пише 24часа. Нови назначения засега обаче няма.
Ташков е член на ГЕРБ, а Караджова - на ДПС. Още преди десетина дни пръв от областната управа ги тръгна главният секретар Николай Чунчуков, който на следващия ден беше назначен за зам.-кмет в "Източен", район, чийто управник беше в мандата 2025-а-2019 г. Мястото му като главен секретар в Областната администрация зае Николай Аджеларов, който години наред отговаряше за имотите - и в тази структура, и в Община Пловдив.

Още от категорията
Виж всички
Район „Северен" посвети месец април на кампанията „Доброто по Великден" с празничен дух, благотворителност и грижа за хората