Жена на средна възраст е загинала след като е скочила от 13-тия етаж на УМБАЛ "Пловдив".
Сигналът за инцидента е получен малко след 10 часа днес. Според първоначалната информацията жената е полетяла от 13-ия етаж на сградата на болницата, починала на място. Самоличността и е установена. Към момента все още се изясняват причините за инцидента.
Не е изключено и да става въпрос за инцидент.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
24.06.26 13:22
1982
Земетресение от 4,9 е регистрирано край Турция
24.06.26 13:18
324
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5320
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2625