Две ВиК аварии в Пловдив днес. Без вода са на улица „Славянска” №60 заради авария на водопровод.
На улиците „Пере Тошев” с ул. „Даме Груев” извършват направа на нови водопроводни връзки от въшна фирма по проект "Воден цикъл".
Без вода са и в село Чоба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Бой зад решетките между син на убит и обвиняем за смъртта му, делото за убийството на гара Карлово тръгва
23.06.26 21:30
335