Премиерът Бойко Борисов ще посети Банско, като преди това инспектира АМ „Струма” и тунел „Железница”. С него е заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков .
Премиерът се запозна със строителството на обектите, като поговори и с част от работниците. Той ги поздрави, че са с предпазни маски и ръкавици.
Очаквайте подробности!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Голям пожар край Чирпан
25.06.26 20:05
380
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни
25.06.26 19:20
658