Полицията в Плевен задържа две момчета на 15 и 16 години, стреляли с пневматичен пистолет по автомобили и жилища. За това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Разследването е започнало след сигнал, подаден на 15 март в Първо районно управление в областния град. Счупени са стъклата на две коли, както и стъклопакети на два апартамента.
Младежите са направили пълни самопризнания. Нанесените щети са в процес на установяване. Пневматичният пистолет е предаден с протокол.
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени