60-годишен пастир извади нож и нанесе наранявания на двама общински служители в Раковски. Те са освободени за домашно лечение.
До саморазправата се стига, след като служителите му направили забележка, че е в нарушение в зоната на сметището в града.
Извършителят е отведен в полицейския арест.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трима бутнаха мъж от Лъвов мост, жертвата почина на място
22.06.26 20:13
8744