Нарушител на обществения ред бе задържан от служители на РУ Стамболийски. Около 08.40 ч. в събота автопатрул на полицейското управление бил изпратен по сигнал, че в района на жп гарата мъж се държи агресивно и отправя обиди към граждани. Установена е самоличността му – 39-годишен от града. Съставен му е акт по УБДХ и с решение на Пловдивския районен съд е постановена глоба от 300 лева.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
21.06.26 21:30
14194
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени
21.06.26 20:25
3643
14-годишен загина при тежка катастрофа край Исперих
21.06.26 11:54
1036