Четвъртокласник почина в двора на училище в Казанлък. В късния следобед след час по физическо ученици са останали на детската площадка. Тогава детето изведнъж се е свлякло.
Според съученици на починалото момче то паднало изведнъж, като си ударило главата. Веднага бил подаден сигнал към Спешна помощ, която пристигнала за минути. Детето обаче вече било починало.
Една от първоначалните версии е, че детето си е глътнало езика. Разследващи полицаи са на мястото на инцидента, пише Нова.
Още от категорията
Виж всички
Кървава саморазправа край Пловдив: Нахлуха в дома на пенсионер и го пребиха до неузнаваемост
Бой и стрелба на плаж във Варна! Двама са тежко ранени