Слабо земетресение с магнитуд 2.2 е регистрирано в 8:35 ч. днес между градовете Драгоман и Сливница.
По данни на Националния сеизмологичен център при НИГГГ въпреки ниския магнитуд е възможно трусът да е усетен в зоната на епицентъра.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
86
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
328