Изпълнителна агенция ,,Медицински надзор’’ започва проверка във връзка с регистрираните случаите в "Пирогов" след поставяне ботулинов токсин.
След приключване на проверката, министърът на здравеопазването доц. д-р Силви Кирилов и обществеността ще бъдат запознати с резултатите.
Припомняме, че две жени бяха спасени в болницата, след процедура по поставяне на ботокс.
Спасиха живота на жена в "Пирогов", получила усложнения от ботокс
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Дете е паднало в шахта в близост до комплекс в София
24.06.26 20:10
1032