Премиерът Бойко Борисов е претърпял операция. Борисов е бил опериран в болница Лозенец тази сутрин, пише "24 часа".
Отново е скъсал менискус и отново на същия крак. Това е трета операция на същото място. Инцидентът е станал в четвъртък вечер. Борисов обаче беше на МС и проведе заседанието. Той все още е в упойка.
Операцията е продължила 2 часа и е била водена от доктор Тони Георгиев.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
402
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
500
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
506