Катастрофа на бул. „"България" в посока Околовръстното на София. Два автомобила се удрят.
Пострадала е 58-годишна жена. Откарана е в "Пирогов" с болки във врата, казаха за бтв от СДВР.
По информация на bTV най-вероятната причина за катастрофата е, че 29-годишен шофьор е отнел предимство.
Снимка: бТВ
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Мъж загина при катастрофа край харманлийското село Иваново
27.06.26 15:03
394