Катастрофа на бул. „"България" в посока Околовръстното на София. Два автомобила се удрят.

Пострадала е 58-годишна жена. Откарана е в "Пирогов" с болки във врата, казаха за бтв от СДВР.

По информация на bTV най-вероятната причина за катастрофата е, че 29-годишен шофьор е отнел предимство.

Снимка: бТВ