Лек автомобил е избухнал в пламъци тази сутрин на пътя София - Враца. Инцидентът е станал между първи и втори тунел.
Гъсти черни пушеци дим се носят от превозното средство.
Към момента не е ясно каква е причината за пожара, както и дали има пострадали хора.
Съветва се шофьорите да пътуват с повишено внимание!

Снимка: Greg Mitsov
Изпрати на приятел: