
Квеаторите на КТБ обявяват днес оценката си за финансовото състоябие на банката. След това до месец ще се вземе решение дали банковата група ще бъде преструктурирана или обявявена в неплатежоспособност. Очаква се да се пристъпи и към изплащане на гарантираните влогове. Не се очаква ново удължаване на специалния надзор.
Преди дни служебният министър на финансите Румен Порожанов увери, че законът за гарантиране на влоговете ще бъде актуализиран, за да могат вложителите да получат парите си, дори ако банката бъде обявена в неплатежоспособност.
До 30 октомври ще бъде изпратена позицията на България в Брюксел. За днес отново е насрочен протест на вложителите в банката.
TrafficNews.bg
- 18:00 Папагалът Жоро се сбогува със свободата! Предаде се, премръзнал
- 20:00 Млад строител от Пловдив изгражда едни от най-модерните сгради ВИДЕО
- 20:00 Родители, учители и профсъюза в спор: Реформа или регрес би било оценка „Дисциплина" и глоби при нарушения?
- 10:00 Надпревара за санирането в Пловдив за 80 млн. лева, районните кметове ще движат поръчките
Още от категорията


Над 50 роми нападнаха горски служители в Дупница

COVID в цифри: 38 са новите случаи
Акценти

Румен Радев обяви имената на служебните министри





Какво очаква Козирог, Водолей и Риби през месец ФЕВРУАРИ?
Темите на Traffic News
