Късно снощи е болница "Пирогов" е приета още една жена, която е пострадала след поставяне на ботокс, съобщават от пресцентъра на медицинското заведение.
47-годишната пациентка е настанена в Клиниката по нервни болести с ятрогенен ботулизъм. Ботоксът ѝ е поставен на същото място, което са посетили и предходните три жени.
До момента в "Пирогов" са търсили помощ общо 4 жени, като три от тях са останали за лечение, а една не е пациент на болницата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Национална детска болница може да има най-рано през 2030 г.
26.06.26 10:33
150