Лекари от Спешното отделение в областната държавна болница в Пазарджик са спасили 9-годишно момиченце, което се било задавило с кебапче. Това съобщиха от здравното заведение.
Парченце от смляното месо било попаднало накриво в гърлото на детето и само бързата намеса на спешните медици предотвратила нещастен случай.
Хората в бели престилки предупреждават по време на ядене да не говорим и се смеем, за да няма неприятни последици.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Българските F-16 за пръв път участваха в международно учение
16.06.26 20:44
1953
Дара ще пее на церемония за музикални награди в Атина
16.06.26 19:48
2073
Слави Трифонов получи отговор от Демерджиев за "Петрохан"
16.06.26 19:35
3721